image


POPLACHOVÉ SYSTÉMY TRADIČNÍ
Základním kamenem zabezpečení objektu je EZS alarm s kontrolou přístupu, případně dalšími “safety” prvky jako kouřové nebo záplavové detektory. Navrhujeme a instalujeme běžné i rozsáhlé systémy ve stupni zabezpečení 2 a 3. Zajistíme napojení na dohledové centrum a střežení zásahovou jednotku u bezpečnostní agentury. Z mobilní aplikace můžete systém ovládat, přijímat poplachy a nahlížet do snímkové kamery.

POLACHOVÉ SYSTÉMY BEZDRÁTOVÉ
Pokud máte kabelovou přípravu, většinou ji využijeme. Drátový systém bývá obvykle levnější, pokud je kabeláž správně připravená. V takových případech instalujeme tradiční kanadské systémy 
DSC. Pokud kabelovou přípravu nemáte, bezdrátový alarm na izraelské technologii PowerG od Visonic je plnohodnotnou alternativou. Celková cena bude navíc nižší než u vytvoření drátového systému s kabeláží.

KAMEROVÉ SYSTÉMY A VIDEOTELEFONY
Kamerové systémy integrujeme v aplikaci 
alarm.com s jednoduchými analytickými funkcemi jako vstup do oblasti nebo rozpoznání objektů. Základ tvoří centrální jednotka “chytré domácnosti” Qolsys s možností automatizace světel, zásuvek, zámků, apod. Systém dokonce nevyžaduje kabeláž s nahrávacím zařízením, záznam se ukládá na cloudu - místo vysoké jednorázové investice využíváte roční předplatné za sim a cloudové služby.

IMPORT A TECHNICKÁ PODPORA
Pro dealery a montážní partnery zajišťujeme dovoz uvedených značek, specifikaci a kompletní servis vč. technické podpory.

PRONÁJEM ZAŘÍZENÍ
Kompletní zabezpečovací techniku dokážeme i krátkodobě pronajmout, zejména na stavby a dočasné kancelářské prostory.

DALŠÍ SLUŽBY

- Smart home
- Kartové přístupové systémy
- Domovní telefony
- Systémy generálního klíče
- Mechatronické systémy Cliq
- Počítání osob
- Ochrana zboží v obchodech
- Detekční rámy

image

Copyright © AWAREnet s.r.o. 2022